TRANSPORT I SPEDYCJA

Podstawową ofertą firmy są usługi transportu drogowego towarów (FTL) i spedycji na terenie niemal całej Unii Europejskiej. Uniwersalny tabor pozwala nam na realizację bezpiecznych przewozów różnego rodzaju ładunków dla szerokiego spektrum klientów biznesowych.

Dla klientów z branży automotive oraz producentów AGD, dedykujemy specjalistyczne rozwiązania techniczne i organizacyjne, pozwalające na optymalizację procesów logistycznych i ich kosztów. Naczepy typu MEGA, MEGA XLS i MEGA BDE stanowią podstawę naszej floty pojazdów.

Większość przewozów jest realizowana w procedurze safe procedure, co oznacza pełny monitoring powierzonych przesyłek. Informacje o aktualnym statusie przesyłki udostępniamy klientom poprzez system telematyczny, w który wyposażone są wszystkie nasze pojazdy.

Safe procedure

Większość przewozów jest realizowana w procedurze safe procedure, co oznacza pełny monitoring od załadunku do rozładunku powierzonych przesyłek.

Zawsze na czas

Informacje o aktualnym statusie przesyłki udostępniamy klientom poprzez system telematyczny, w który są wyposażone wszystkie nasze pojazdy.

Działamy na terenie niemal całej UE

Od 12 lat firma realizuje przewozy w relacjach międzynarodowych na terenie niemal całej Unii Europejskiej.